Liepājas filiālbibliotēka

Aktuāli

* Pasaules mūzikas dienai 1.oktobrī veltīta izstāde “Lai tālu skan!” no 1.-18.oktobrim

* Vispasaules pasta diena – 8.oktobris. Tematiska izstāde “Lido pasta balodīt”. Izstāžu cikls “Privātā kolekcija” – pastkartītes. No 7.-21.oktobrim

* Tematisks pasākums “Mūsdienu mīti vai pilsētas teikas”. Ērmoto stāstu pēcpusdiena, kurā pasākuma dalībnieki stāstīs neticamus vai ticamus, baisus vai smieklīgus stāstus no savas vai citu dzīves, vai varbūt no literatūras. 8.oktobrī plkst.14.00

* 15.oktobris – Starptautiskā Baltā Spieķa diena. “Nāc ciemos”- ikgadējs informatīvs pasākums Baltā Spieķa dienas ietvaros. Bibliotēkas attālinātie lasītāji, kuri ieradīsies uz Baltā Spieķa dienas svinībām Liepājas Neredzīgo biedrībā laipni aicināti apciemot arī savu bibliotēku, ar kuru parasti komunicē pa telefonu vai ar e-pasta starpniecību.

* Rakstnieces Noras Ikstenas 50 gadu jubileju atzīmējot literatūras izstāde no 14.-28.oktobrim

Informāciju sagatavoja
Ilze Kārkliņa
Liepājas filiālbibliotēkas vadītāja


Kontaktinformācija

Adrese: Ganību iela 197/205, Liepāja, LV- 3407

Tālrunis: 63434396

E-pasts: liepaja@neredzigobiblioteka.lv

Liepājas filiālbibliotēka apkalpo Liepājas,  Aizputes, Alsungas, Durbes, Grobiņas, Kuldīgas, Nīcas, Pāvilostas, Priekules, Rucavas, Saldus, Skrundas un Vaiņodes novadus.

Liepājas filiālbibliotēkas darba laiks:

Pirmdiena 09.00 – 18.00

Otrdiena 09.00 – 18.00

Trešdiena 09.00 – 18.00

Ceturtdiena 09.00 – 18.00

Piektdiena 09.00 – 17.00


Liepājas filiālbibliotēka dibināta 1965. gada 3.janvārī

Filiālbibliotēku vada Ilze Kārkliņa

Bibliotekāre Mirdza Kronberga

Liepājas filiālē abonētie periodiskie izdevumi 2019.gadam:

• Annas Psiholoģija
• Ieva
• Ievas Virtuve
• Ievas Stāsti
• Una
• Liepājas Vēstules
• IR
• Leģendas

Audioformātā pieejami Latvijas Neredzīgo bibliotēkā ieskaņoti žurnāli: latviešu valodā “Doma” ; krievu valodā “Калейдоскоп”; Latvijas Neredzīgo biedrībā izdotais žurnāls “Rosme”

Braila rakstā piedāvājam Latvijas Neredzīgo bibliotēkas avīzīti “Bazūne”, informatīvo izdevumu “Jaunie Vāki”, Latvijas Neredzīgo biedrībā izdoto žurnālu “Rosme”

Palielinātā drukā pieejami Latvijas Neredzīgo bibliotēkas avīzīte “Bazūne”, informatīvais izdevums “Jaunie Vāki”, Latvijas Neredzīgo biedrībā izdotais žurnāls “Rosme”.