Koncerts 50 ZIEMASSVĒTKU MIRKĻI

Latvijas Neredzīgo bibliotēkas jubilejas koncerts

50 ZIEMASSVĒTKU MIRKĻI


2012. gada 21. decembrī plkst. 18.00 Strazdumuižas klubā (Pāles ielā 14/3), spītējot pareģotajam Pasaules galam, „Latvijas Neredzīgo bibliotēka” savas 50. gadadienas izskaņā bija sarūpējusi jauku koncertu „50 Ziemassvētku mirkļi”. Tā ietvaros vēl pēdējo reizi varēja apskatīt izstādi „50 Ziemassvētku zvaigznes” ar sabiedrībā pazīstamu cilvēku izteikumiem.

 

Koncerta ieskaņā jaunieši no VSIA „Rīgas Pārtikas ražotāju vidusskolas”, kuri bija pieteikti „Latvijas Lepnumam 2012” par gada sākumā sniegto atbalstu redzes invalīdiem, zālē ienesa laternas.

Koncertā uzstājās Swedbankas koris kopā ar festivālā „Nāc līdzās!” jau iepazīto neredzīgo solistu Ediju Fuksi un Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības augstskolas absolventi Annu Duboviku, kā arī viņas audzēkne Linda Lesiņa. Visi trīs neredzīgie jaunieši savu dzīvi ir nolēmuši saistīt ar mūziku un šobrīd aktīvi tajā darbojas.

Koncerta laikā brīvprātīgajiem jauniešiem, kuri palīdzēja izveidot izstādes „50 Ziemassvētku zvaigznes” eksponātus, „Latvijas Neredzīgo bibliotēka” pasniedza Pateicības rakstus.

Koncerta apsveikuma daļa noslēdzās ar Latvijas radošo bērnu un jauniešu studijas „Zvaigžņu sala” uzstāšanos un Staburadzes konditorejas sarūpēto jubilejas torti. Katram koncerta apmeklētājam bibliotēka bija sarūpējusi un dāvināja piparkūku sirsniņu ar bibliotēkas logo.

Mēs visi esam vienotas sabiedrības locekļi, tikai dažiem no mums ir vajadzīgs lielāks atbalsts, drošāks plecs un stingrāka roka dzīves ceļa gaitās.

Atbalsta: Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, Kultūras ministrija, Borisa un Ināras Teterevu fonds, AS „Laima” un „Staburadzes konditoreja”, kā arī individuālie ziedotāji.

 

Gunta Bite

VA “Latvijas Neredzīgo bibliotēkas”

koncerta režisore / projekta vadītāja
Tālr.: 67522131; 29137112

E-pasts: gunta.bite@neredzigobiblioteka.lv ; guntabite@inbox.lv