Avīzītes BAZŪNE gada jubileja!

Latvijas Neredzīgo bibliotēka 10. septembrī plkst. 13:00 aicināja uz savas avīzītes BAZŪNE gada jubileju.

Svētku ietvaros:

  • Bibliotēkas lasītavā bija interesanta tikšanās ar dzejniekiem Jāni Rokpelni un Inesi Ceplīti, kuri izdevuma pastāvēšanas (gada) laikā bija sadarbojušies un atbalstījuši avīzīti ar saviem darbiem. Īpašā goda vietā šoreiz bija Jānis Elsbergs, tāpēc, ka viņa dzejas darbs noslēdza avīzītes radošo gadu un ar autorlasījumiem aizsāka jaunu.
  • Notika konkursa MANS STRAZDUMUIŽAS STĀSTS uzvarētājas Laimas Locānes apbalvošana un viņas stāsta priekšlasījumi.
  • Braila raksta nodaļa (BRN) sāka dalīt pirmās BRN Lasītāju pakalpojumu kartes un apbalvoja lasītājus un kolēģus, kuri piedalījušies BAZŪNES veidošanā.
  • svētku dienā pirmo reizi dienas gaismu ieraudzīja BAZŪNE Speciālizdevums ES BŪŠU TAVAS ACIS. To kā dāvanu saņēma gan Bazūnē publicējušies dzejnieki, gan radošie lasītāji un kolēģi.

Pie mums ciemojās arī mūziķis Eduards Cauna, kurš jau vairākus gadus ir dziesminieku saieta dalībnieks.

Svētku noslēgumā bibliotēkas kolektīvs aicināja pakavēties sarunās ar literātiem pie kafijas tases.

Šoreiz Pietuka Krustiņš nevarēja pievienoties svētku svinībās, taču laipni atsūtīja vēstuli, kuru Pietuka Krustiņa krustmāte Zane Rižija nolasīja.

Svētki bija izdevušies!

Paldies visiem par atbalstu, t.sk., Rīgas Pārtikas ražotāju vidusskolas jauniešiem Dinijai Bitei un Mārtiņam Bogdanovam par palīdzību svētku sagatavošanā, norisē un kafijas galda klāšanā.