DZIEDOT KOPĀ, GAIŠĀK SKAN!

RĪGAS PĀRTIKAS RAŽOTĀJU VIDUSSKOLA sadarbībā ar LATVIJAS NEREDZĪGO BIBLIOTĒKU aicināja uz Lieldienu labdarības koncertu

«DZIEDOT KOPĀ, GAIŠĀK SKAN!»

9.aprīlī plkst. 18:30, Valsts SIA „Rīgas Pārtikas ražotāju vidusskola” sadarbībā ar VA „Latvijas Neredzīgo bibliotēku” aicināja uz Lieldienu labdarības koncertu „Dziedot kopā, gaišāk skan!”, kas notika VEF Kultūras pilī.

9.aprīlī noslēdzās labdarības akcija, kuras mērķis bija savākt ziedojumus Latvijas Neredzīgo biedrības Strazdumuižas kluba kultūras dzīves uzlabošanai. Valsts SIA „Rīgas Pārtikas ražotāju vidusskolas” (RPRV) neformālās jauniešu grupas jaunieši izsaka lielu pateicību cilvēkiem, kas atsaucās uz aicinājumu ziedot. Pateicībā ziedotājiem un Lieldienu dāvana cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, jaunieši aicināja uz Lieldienas labdarības koncertu VEF Kultūras pilī.

Plkst. 18:30 sākās ielu vingrotāju „Limitless Workout” šovs. Papildus tam, bija apskatāma fotoizstāde „Objetīvs redz visu!”. Tajā varēja izsekot projekta realizācijas gaitai.

Bet plkst. 19:00 lielajā zālē RPRV jaunieši ar draugiem kopīgiem spēkiem uzbūra pavasara brīnumu. Kas īsti ir šis brīnums un kur tas mīt, uzzināt varēja klausoties bērnu vokālā ansambļa „Cielaviņa”, jauktā kora „Aura” un dažādu solistu dziedātajās dziesmās, kā arī TDA „Zelta sietiņš” un līnijdejotāju „Jautrie zābaciņi” izdejotajos deju rakstos. Savukārt flautistes Maija Silava un Laura Ezera ļāva pārliecināties, ka spēks un daile var būt vienoti.

Ieeja koncertā bija bez maksas.

Projektu atbalstīja: Rīgas dome, Baltic Candles Ltd., SIA Latvijas tekstils, SIA ADverts, Balticovo.

 

Informāciju sagatavoja:

Dinija Bite

Neformālās jauniešu grupas pārstāve (RPRV)

Mob.t.: 27554134; dinijabite@inbox.lv

Sīkāka informācija:

Gunta Bite koncerta režisore (LNerB)

tel.: 67522131, mob.t.: 29137112; gunta.bite@neredzigobiblioteka.lv