„Lai sabirst notis kā sapņi”

17.oktobrī Latvijas Neredzīgo bibliotēka aizsāka jaunu pasākumu ciklu „Lai sabirst notis kā sapņi”. Pirmais pasākums bija veltīts izcilajam pasaules mēroga tenoram Andrea Bočelli.

Par šo mākslinieku bija sagatavota visaptveroša informācija, kas mijās ar tematiskajiem videoklipiem par Andrea Bočelli daiļradi, sākot no pirmā konkursa 12 gadu vecumā līdz pat jaunu tehnoloģiju ienākšanai mūzikas jomā, kad koncertu ir sācis diriģēt robots Yumi.

Klausītāji varēja uzzināt dažādus faktus par Andrea bērnību, ģimenes dzīvi un karjeru, kā arī izbaudīt mākslinieka balss suģestējošo skanējumu.

Klātesošajiem bija iespēja noskatīties un noklausīties videoklipus no dažādiem Andrea Bočelli muzikālās sadarbības projektiem, piem. Krievijas daiļslidotāja Jevģenija Plušenko deja uz ledus, kad arēnas malā uz sarkana paklāja stāv pats Bočelli un mikrofonā dzied pasakaino Caruso, vai arī Andrea dziedājums duetā ar Eltonu Džonu vienā no labdarības koncertiem Romas Kolizejā.

Šajā pasākumā izstaigājām Andrea Bočelli daiļrades ceļa neskaitāmos līkločus, bet daudz faktu palika vēl aiz kāda līkuma. Tāpēc pēc kāda laika noteikti atkal tiksimies, lai pastāstītu vēl daudz citu interesantu vēstījumu par šo ģeniālo mākslinieku.

 

Informāciju sagatavoja
Dzintra Isajeva
LAN vec. bibliotekāre