Grāmatas Braila rakstā

JAUNĀKĀS GRĀMATAS

Egle Jana. GAISMĀ. Stāsti (2. sējumos)

Grāmatā apkopoti astoņi stāsti par astoņu ģimeņu iekšējām traģēdijām vai savstarpējām attiecībām, par ko plaši netiek runāts pat sabiedrībām. Autores tēli ir spilgti, sižets — spriedzes pilns un notikumiem bagāts. Sižeta pavērsieni parasti ir visai negaidīti un neparedzami, tomēr tie dziļi uzrunā lasītāju un liek aizdomāties par sevi un savu ģimeni.

Kerenens Mika. NOZAGTS ORANŽS DIVRITENIS (1 sējumā)

Šis somu rakstnieka detektīvstāsts aizvedīs mazo lasītāju uz Igaunijas Zupasciemu, kurā mistiski pazudis divritenis. To atrast dodas Marija ar saviem draugiem un sunīti Matīsu. Tas izvēršas pamatīgā izmeklēšanā ar ļoti spraigu sižetu.

Margēvičs Tālivaldis. ŠĶĒRSIELA 13. Latvieša dibināts gulags (4 sējumos)

Galvenais Braila raksta redaktors Ivars Ozoliņš par grāmatu avīzītē "Bazūne" rakstīja: "Vēsturiskos romānos mēdz būt daudz patiesu faktu par personībām un sabiedriskiem procesiem kādā valstī autora atspoguļotajā laikposmā. Šī grāmata ir īpaši bagātīgi piesātināta ar dokumentālām liecībām par latviešu likteņiem PSRS varas elitē. Galvenais varonis ir reāla persona — Eduards Bērziņš."

Bramnika-Vulfsone Emma. ES APPRECĒJU ROMANTIĶI (6 sējumos)

Grāmata veltīta Trešās atmodas 20. gadadienai un Dziesmotās revolūcijas simbola Mavrika Vulfsona 90. dzimšanas dienai. Šī ir atmiņu grāmata par Emmas Bramnikas-Vulfsones otro vīru Mavriku Vulfsonu (1918 — 2004) — slavenu Latvijas publicistu, politiķi, pedagogu.
Grāmatā ir trīs galvenās tēmas — Latvijas Trešā atmoda un valsts neatkarības atgūšana, PSRS sabrukums un skrupulozi atspoguļota Vulfsona personība — viņa daudzšķautņainās rakstura īpašības, talanti, cilvēciskās kvalitātes un daudzkārt pieminēta izcili veiktā starpnieka misija slepenajā starptautiskajā diplomātijā pēckara Eiropā un arī globālā mērogā.

Rubenis Juris. VIŅA UN VIŅŠ (5 sējumos)

Grāmata, kas izraisījusi lielu ažiotāžu. Grāmata, kura nevar atstāt vienaldzīgu. Grāmatā apskatītas trīs galvenās tēmas: «Mīlestība. Attiecības. Sekss», kas ietver sevī attiecības ar Dievu, laulāto attiecības un cilvēku savstarpējās attiecības. Citējot Pjēru de Šardēnu, autors saka: «Attiecības māca atrast sevi, pēc tam otru cilvēku un tad — Dievu». «Tēlaini izsakoties, katra sirdī Dievs ir ierakstījis atbilstošu dzīves uzdevumu. Tev nav jāskatās pa labi un pa kreisi, tev ir jāuzdrošinās uzmanīgi ieskatīties sevī, izlasīt šo Dieva rokas ierakstu un tad uzdrīkstēties izdzīvot to vienreizējo dzīves uzdevumu, kas ir tikai tavs.» (Citāts no grāmatas)
 

Saraksts Braila raksta grāmatām (2003-2018)