Grāmatas Braila rakstā

JAUNĀKĀS GRĀMATAS

Ingo Zīgners. MAZAIS PŪĶIS KOKOSRIEKSTS un Melnais Bruņinieks (1 sējumā)

Mazais pūķis Kokosrieksts kopā ar tēvoci Ingmāru lido uz Bruņinieku valstību, lai sargātu Pūķu koku, ko bruņinieki grib nocirst. Bet, ak tavu nelaimi, zemiskais Melnais bruņinieks ievilina Ingmāru saldās lamatās! Kā lai tēvoci izglābj? Kokosrieksts kopā ar draudzeni Matildi un mīlas dziedoni Valteru izdomā viltīgu plānu.

Ingo Zīgners. MAZAIS PŪĶIS KOKOSRIEKSTS. Svinības uz Ugunsklints (1 sējumā)

Svinības uz Ugunsklints ir pūķu mācību gada lielākais notikums. Visi dedzīgi pošas svētkiem, vienīgi Kokosrieksts nejūt ne mazāko prieku. Viņš nav pietiekami centīgi vingrinājies lidošanā, tāpēc līdz Ugunsklintij nespēj aizlidot. Mazā pūķa draugi dzeloņcūka Matilde un aszobu pūķītis Oskars labprāt viņiem palīdzētu – taču kā? Par laimi, viņi iepazīstas ar pasaules čempionu lidošanā Dīteru Sprauslu.

Sebastians Ficeks. ASTOTĀ NAKTS (5 sējumos)

Virtuālajā vidē strauju popularitāti gūst anonīmi izveidota spēle, kas darbojas pēc linča tiesas principiem: ikviens ir tiesīgs izvirzīt kandidatūru: draugu, sāncensi, bijušo, ienaidnieku... Izraudzīto divpadsmit stundas jebkurš drīkst nesodīts nogalināt. Spēles organizatori apgalvo, ka darbojas ar valdības atļauju, un tam, kurš uzdrošinātos sadzīt pēdas kandidātam, sola desmit miljonus eiro... Bens neko nenojauš par masu psihozi, ko sabiedrībā izraisījusi šī spēle. Līdz brīdim, kad televizora ekrānā ierauga savu attēlu... ar astotnieku uz pieres. Pats pret savu gribu viņš tiek ierauts cilvēku medībās.

Laura Vinogradova. MEŽPASAKAS. (1 sējumā)

"Mežpasakas" ir vēstījums par neparastiem atgadījumiem un atšķirīgo. Mežā, tāpat kā cilvēku pasaulē, ir būtiski gan atrast savu ceļu, gan būt pieņemtam, un dzīvnieciņi var palīdzēt sameklēt un noturēties uz šī ceļa arī cilvēkbērnam. Drosmīgais Meža Susurs grāmatā atklāj lielu patiesību par NĒ sacīšanu. Rosīgā skudru saime parāda, kā atklātība dara brīvu. Mazā Vilcene un ziņkārais Pūces Bērns pastāsta, kā savienot nesavienojamo, kā ticēt un panākt neiespējamo.

Monika Pēca. OTRDIENU DRAUDZENES (4 sējumos)

Piecas draudzenes uz Svētā Jēkaba ceļa! Aizraujošs un jautrs romāns par ceļojumu, kas maina visu. Jau piecpadsmit gadus viņas ir labākās draudzenes. Katra mēneša pirmajā otrdienā piecas sievietes tiekas restorānā pie sava iemīļotā francūža un vienreiz gadā izklaidējas kopīgā izbraukumā. Taču šoreiz viss ir citādi: Judīte ir tikko kļuvusi par atraitni. Pēc vīra nāves tā atrod viņa dienasgrāmatu, kurā Arne aprakstījis savu svētceļojumu uz Lurdu, ko slimības dēļ nespēja pabeigt. Piecas draudzenes nolemj noiet Arnes ceļu līdz galam, nemaz nenojaušot, kas viņas tajā sagaida.
 

Saraksts Braila raksta grāmatām (2003-2019)