Novembris Balvu filiālbibliotēkā

2020. gada novembris

• Tematiskā izstāde “Sastindzis mirklis”

Vārds “fotogrāfija” tulkojumā no grieķu valodas nozīmē gaismas raksts. Tematiskā izstāde “Sastindzis mirklis” dos ieskatu attēlizdevumu albumos, kas ir liecinieki mūsu kopīgajai pagātnei, tagadnei un nākotnei.

• Mazā plaukta izstāde “UNESCO nedēļa”

Mazā plaukta izstāde “UNESCO nedēļa” stāsta par starptautiski atzīmējamām dienām, kuru mērķis ir iepazīstināt sabiedrību ar notikumiem, kas vēsta par pasaules daudzveidību un miera kultūru.

Pasaules Veselības organizācija 13. novembri nolēma atzīmēt kā Valentīna Ajuī piemiņas dienu un nosaukt to kā Pasaules neredzīgo dienu. Tās mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību tiem cilvēkiem, kuri zaudējuši acu gaismu un kuriem mūsu atbalsts un sapratne ir ļoti nepieciešama. Izstāde apskatāma no 9. līdz 16. novembrim.

16. novembris ir Starptautiskā iecietības diena (International Day for Tolerance). Iecietība ir cilvēcības paraugstunda, kurā mācāmies dažādību kā spēka avotu, nevis cīņas lauku. Izstāde apskatāma no 16. līdz 20. novembrim

• Informatīvā izstāde “Tā ir mana Latvija”

Izstāde būs iespējams uzzināt dažādus interesantus faktus par Latviju.

Izstāde apskatāma no 9. līdz 20. novembrim

Ilona Laicāne