Literārais apskats KOMPASS #2 Daugavpils filiālbibliotēkā

2019. gadā Daugavpils filiālbibliotēka uzsāka jaunu pasākumu ciklu “Kompass”, kura mērķis ir divas reizes gadā apskata veidā iepazīstināt interesentus ar aktuāliem un aizraujošiem literāriem procesiem, notikumiem, autoriem un darbiem, šādi palīdzot lasītājiem orientēties plašajā literatūras pasaulē un bibliotēkas grāmatu piedāvājumā.

Pirmais literārais apskats notika aprīlī un izpelnījās pozitīvu novērtējumu no apmeklētāju puses, tāpēc bibliotēka ar prieku izziņo nākamo “Kompasu”, kurš notiks 31. oktobrī plkst. 13.00! Jāpievērš uzmanība tam, ka remonta dēļ pasākums tiks rīkots Latvijas Neredzīgo biedrības Daugavpils TO telpās Čiekuru ielā 5-17.

Šoreiz “Kompass” piedāvās:

– iepazīties ar jaunieguvumiem audio formātā un parastajā iespiedrakstā, kurus bibliotekāri uzskata par īpašiem un vērtīgiem;
– uzzināt, kuru audiogrāmatu sabiedrībā jāsvin Starptautiskā mūzikas diena, kas ik gadu ievada oktobri;
– iepazīt tuvāk 2017. gada Nobela prēmijas laureātu Kadzuo Išiguro un viņa daiļrades fenomenu;
– atklāt, kas tā ir par Maņuņu, kura spējusi acumirklī iekarot daudzu valstu lasītāju sirdis.

Uz tikšanos!

Informējam, ka pasākums tiks fotografēts un attēli var tikt izvietoti publiskajā telpā.

Informāciju sagatavoja Jana Šlapaka,
Daugavpils filiālbibliotēkas vadītāja