Tikšanās ar dzejnieci Galinu Kolenkovu Rēzeknē

16.oktobrī plkst. 11.30 Rēzeknes filiālbibliotēkā notiks lasītāju tikšanās ar dzejnieci no Līvāniem Galinu Kolenkovu. Lasītāji jau iemīļojuši tikšanās ar 7 grāmatu autori, ar  radošu personību un vienkārši interesantu sarunu biedreni. Tikšanās laikā dzejniece iepazīstinās ar saviem jaunākajiem dzejoļiem, no kuriem daļa savu vietu atradīs jau astotajā autores dzejas krājumā.

Pasākums veltīts Starptautiskajai Baltā spieķa dienai, kura daudzviet pasaulē tiek atzīmēta 15.oktobrī  ar mērķi vērst sabiedrības uzmanību uz cilvēku ar redzes invaliditāti ikdienu un šķēršļiem, ar kādiem saskaras šie cilvēki, uz viņu patstāvību un varēšanu.

Laipni aicināti!

Informējam, ka pasākums tiks fotografēts un attēli var tikt izvietoti publiskajā telpā.

Informāciju sagatavoja Ināra Zeltiņa,

Rēzeknes filiālbibliotēkas vadītāja