Rēzeknē tikšanās ar dzejnieci Ingridu Tāraudu

7.oktobrī plkst.11.00  Rēzeknes filiālbibliotēkā  notiks tikšanās ar latgaliešu dzejnieci Ingridu Tāraudu. Dzejniece jau astoņus gadus  dzīvo Īrijā.

Pasākumā latgaliešu dzejas krājuma “Pajautys” jeb “Sajūtas” prezentācija, sarunas par latviešu dzejniekiem Īrijā.

Ingrida Tārauda ir viena no zināmākajām pagājušā gadsimta 90. gadu paaudzes latgaliešu dzejniecēm. Dzejas  krājums  „Pajautys” ir jau viņas piektā grāmata. Dzeju Ingrida Tārauda raksta gan latgaliski, gan latviešu literārajā valodā. Viņa ir arī dzejas klubiņa “Baltie vārti” Īrijā dibinātāja un vadītāja. Īrijā dibinājusi un vadījusi arī Tulovas latviešu skoliņu “Saulessvece”.

Laipni aicināti visi interesenti!

Pasākuma laikā notiks fotografēšana un attēli var tikt ievietoti publiskajā telpā.

Informāciju sagatavoja Ināra Zeltiņa,

Rēzeknes filiālbibliotēkas vadītāja