Eiropas Kultūras mantojuma dienu ietvaros

Eiropas Kultūras mantojuma dienu ietvaros 18. septembrī plkst. 10.30 Rēzeknes filiālbibliotēka aicina lasītājus doties ekskursijā uz  Rēzeknes Zaļo sinagogu – vissenāko koka ēku pilsētā (1845).

Eiropas Kultūras mantojuma dienu 2019 tēma – Restaurācija. Rēzeknes Zaļās sinagogas restaurācija ir koka būves stāsts. Tas ir stāsts par ēku, kuru pirms desmit gadiem iekļāva 100 apdraudētāko Latvijas kultūras pieminekļu sarakstā. Ēka no neizmantojama grausta pārvērtusies par Latgales pērli, kas priecē ne vien pilsētas un reģiona iedzīvotāju acis, bet arī tūristus, popularizējot pilsētas un reģiona tēlu valstī un ārpus Latvijas robežām.

Rēzeknes Zaļās sinagogas apskates sākums  plkst.11.00.

Uz tikšanos ekskursijā!

Pasākuma laikā notiks fotografēšana un vēlāk bildes tiks publicētas publiskajā telpā. Ja nevēlaties, lai Jūs tiktu fotografēts, lūgums pirms pasākuma par to informēt rīkotājus.

Informāciju sagatavoja Ināra Zeltiņa, Rēzeknes filiālbibliotēkas vadītāja