Dzejas krājuma atvēršana Rēzeknē

13.septembrī plkst.13.00  Rēzeknes filiālbibliotēkā notiks bibliotēkas lasītāja, Latvijas Neredzīgo biedrības  biedra Viktora Filatova dzejas grāmatas “Букет любви” atvēršanas svētki. V.Filatovs ir ilggadīgs LNB biedrs, kultūras darba organizētājs LNB Rēzeknes organizācijā, pašlaik arī LNB Rēzeknes organizācijas priekšsēdētājas vietnieks.

Viktoram piemīt talants rakstīt dzeju. 2007.gadā Latvijas Neredzīgo bibliotēkā magnetafona kasešu formātā tika izdota paša autora ierunāta audio grāmata “Букет любви”. Pēc 10 gadiem šī pati grāmata tika ieskaņota citā formātā – CD mp3 kompaktdiskā un ir atrodama bibliotēkas audio grāmatu krājumā. Nupat augustā dzejnieks piepildījis savu sapni  izdot grāmatu arī parastā drukā. Dzejas krājums, piedzīvojot pārvērtības arī saturā, nupat augusta mēnesī iznācis izdevniecībā Ezerrozes grāmatas.

Sveicam autoru ar dvēseliski skaisto, ar labestīgu humoru dzirkstošo, pirmo savu grāmatu redzīgo rakstā un aicinām uz grāmatas atvēršanas svētkiem!

Pasākumā skanēs dzeja krievu valodā.

Svinēsim Dzejas dienas kopā!

Informējam, ka pasākuma laikā notiks fotografēšana un vēlāk bildes tiks publicētas publiskajā telpā. Ja nevēlaties, lai Jūs tiktu fotografēts, lūgums pirms pasākuma par to informēt rīkotājus.

Informāciju sagatavoja Ināra Zeltiņa, Rēzeknes filiālbibliotēkas vadītāja