Septembris – Dzejas mēnesis Rēzeknē

Atzīmējot Dzejas dienas, septembris  Rēzeknes filiālbibliotēkā pasludināts par Dzejas mēnesi.

Dzejas dienas 2019 atklātas ar 2 grāmatu izstādēm. Līdz 26.septembrim izstāde “Septembris – dzejas lapkritis” piedāvā ielūkoties jaunākajās bibliotēkas krājuma dzejas grāmatās. Bet izstāde “Apceļo Latviju dzejā!” līdz 16.septembrim aicinās ar lirisko vārsmu palīdzību iepazīt dažādas Latvijas vietas, atcerēties gan tās, kuras kādreiz skatītas arī dzīvē, gan pabūt tur, kur vēl nav būts. Un varbūt tieši kāds dzejnieks motivēs ieplānot skaistu ekskursiju uz viņa  aprakstīto vietu, jo rudenī Latvija, tērpusies lapu zeltā, ir brīnumskaista.

Savukārt 13.septembrī plkst.13.00 Rēzeknes filiālbibliotēka aicina uz bibliotēkas lasītāja, Latvijas Neredzīgo biedrības biedra Viktora Filatova dzejas krājuma “Букет любви” atvēršanas svētkiem. Dzejas krājums, kas jau izdots Latvijas Neredzīgo bibliotēkā audio formātā, papildināts ar jauniem dzejoļiem, nupat nācis klajā parastajā iespiedumā.

Dzejas dienu ietvaros bibliotēka 13.septembrī izsludina dzejas jaunrades akciju “Dzīve kā grāmata”, aicinot lasītājus būt literāri radošiem, sacerēt un iesniegt bibliotēkā savus dzejoļus līdz 31.oktobrim.

Lai dzirkstī dzeja septembrī un ikvienu iedvesmo! Uz tikšanos bibliotēkā!

Informāciju sagatavoja Ināra Zeltiņa,

Rēzeknes filiālbibliotēkas vadītāja