Latvijas Valsts prezidents Egils Levits bibliotēkas Skaņu ierakstu studijā ielasīja Latvijas Satversmes preambulu

2. septembrī Latvijas Neredzīgo bibliotēku Rīgā apmeklēja Latvijas Valsts prezidents Egils Levits.

Latvijas Neredzīgo bibliotēkas direktore Andra Jākobsone iepazīstināja prezidentu ar bibliotēkas darbu un tās nozīmi cilvēku ar citādām lasīšanas grūtībām apkalpošanā. Īpašu prezidenta interesi izraisīja grāmatas Braila rakstā, kā arī Latvijas Neredzīgo bibliotēkā ieskaņotās audiogrāmatas.

Apmeklējuma laikā prezidents bibliotēkas Skaņu ierakstu studijā ielasīja Latvijas Satversmes preambulu, kuru iespējams noklausīties bibliotēkas mājaslapā: http://www.neredzigobiblioteka.lv/?page_id=20901

“Satversmes ievads nosaka principus, kā Satversme darbojas un kādēļ Latvijas valsts vispār pastāv,” ieraksta sākumā skaidro prezidents.

Noslēgumā bibliotēkas direktore Andra Jākobsone pasniedza prezidentam piemiņas dāvanu — grāmatu “Klusie vēstures veidotāji”.

Latvijas Valsts prezidenta ieraksts Latvijas Neredzīgo bibliotēkas viesu grāmatā:

“Liels paldies par jūsu nenovērtējamo darbu un milzīgo entuziasmu, veicot šo atbildīgo un mūsu sabiedrībai tik ļoti nepieciešamo darbu neredzīgo cilvēku labā.
Egils Levits
Valsts prezidents”