Septembris Jelgavas filiālbibliotēkā

Septembrī daudzviet Latvijā tiks skandēta dzeja, tāpēc Jelgavas filiālbibliotēka Dzejas dienu mēnesī saviem lasītājiem un citiem interesentiem piedāvā gan ieskatīties dzejā, gan tajā ieklausīties.

Visu mēnesi bibliotēkā būs apskatāma literatūras izstāde “Kad vējam apnīk lapa koka zarā, klāt dzejas laiks, tas nelaiž lapu garām”. Latviešu autoru dzejas rindas caurstrāvos ar svētku sajūtu un ikdienišķību, ļaus priecāties, gūt atklāsmes, sajust skumjas un pieņemt dzejnieku dalīšanos savā sirds jūtīgumā.

18. septembrī plkst. 15.00 Jelgavas filiālbibliotēka uz dzejas pēcpusdienu „Es uz tevi dzejā saku”  aicinās VSAC “Zemgale” filiālē “Jelgava”, bet 26. septembrī plkst. 11.00 ar pasākumu “Klauvēsim klusi uz dzejas pusi” pieskandināsim bibliotēku ar jelgavnieku dzeju. Īpašie viesi –  Jelgavas Latviešu biedrības dzejas klubs “Pieskāriens”.

Informāciju sagatavoja
Jelgavas filiālbibliotēkas vecākā bibliotekāre