Izstāde “Ienāc uzspēlēt!”

Galda un viesību spēles ir ideāls veids, kā patīkami pavadīt laiku gan ģimenes, gan draugu lokā. Arī Platons ir atzinis, ka “cilvēku var labāk iepazīt, vienu stundu ar viņu spēlējot spēli, nekā veselu gadu sarunājoties”. Latvijas Neredzīgo bibliotēka Rīgā piedāvā izstāžu ciklu “Ienāc uzspēlēt!”, kas sniegtu iespēju iepazīt un izspēlēt dažādas galda un viesību spēles.

Līdz jūlija beigām Latvijas Neredzīgo bibliotēkas lasītavā ir aplūkojama izstāde maziem un lieliem lasītājiem “Galda un viesību spēles”, kurā ir iespējams ne tikai apskatīt dažādas galda spēles, kas asina prātu, attīsta radošumu, bagātina valodu, aicina kļūt par pasaku un stāstu radītāju, raisa iztēli un zinātkāri, pārbauda veiklību un attapību, bet tās arī izspēlēt un radīt savu unikālo galda spēli. Apmeklējot bibliotēku, spēlējot galda spēles un aizpildot īpašu spēļu bingo, iegūsi galda spēļu meistara titulu un vērtīgi pavadītu laiku, kā arī būsi laicīgi sagatavojies spēļu pēcpusdienai, kas notiks 23. jūlijā plkst.14.00. LNerB lasītavā.

Informāciju sagatavoja Sigita Irša, LAN bibliotekāre