„Klūgu pavēlnieki”

Šajā skaistajā pirmsjāņu laikā gribam celt godā pinēja arodu, vienu no populārākajiem un senākajiem neredzīgo un vājredzīgo cilvēku arodiem un aicinām apmeklēt pinumu izstādi „Klūgu pavēlnieki”, kas no 13. – 19.jūnijam ir apskatāma Latvijas Neredzīgo bibliotēkā Rīgā, Strazdumuižas ielā 80. Izstāde ir izvietota visās bibliotēkas 1.stāva telpās, arī jaunajā semināru telpā, kurā dažādi pinumi tematiski labi papildina gleznu izstādi „Ziedu noskaņas”.

Papildus pinumu izstādei ir apskatāma arī tematiskā literatūras izstāde „Pinu dienu, pinu nakti”, kurā ir atlasīta informācija par pinējiem, pinumiem un pinumu izejmateriāliem.

Izstādes noslēgumā 20.jūnijā plkst. 11.00 bibliotēkas semināru telpā būs tikšanās ar pinumu autoriem.

Visi laipni aicināti!

Informāciju sagatavoja