Otrā sarunu pēcpusdiena

Turpinām Latvijas valsts simtgades projektu “KLUSIE VĒSTURES VEIDOTĀJI”, tāpēc aicinām uz otro sarunu pēcpusdienu — Reformatori, kas notiks 12.06. plkst. 14.00 bibliotēkas semināru telpā Rīgā, Strazdumuižas ielā 80

Šoreiz tiksimies ar Latvijas Neredzīgo bibliotēkas direktori Andru Jākobsoni un Servisa suņu biedrības TEODORS kinoloģi Zaigu Kļaviņu. Abas viešņas ir ne tikai ieviesušas jaunas reformas, bet arī uzsākušas jaunus pakalpojumus, nodrošinot mērķauditorijai ērtāku sociālo iekļaušanos un sevis attīstību.

Atgādinām, ka projekts tiek realizēts ar Valsts kultūrkapitāla fonda mērķprogrammas “Latvijai — 100” atbalstu.

Pasākums tiks fotografēts un attēli var tikt publicēti publiskajā vidē.

Informāciju sagatavoja:

Gunta Bite

“Pasākumu cikla “Klusie vēstures veidotāji””

projekta vadītāja

tel. 29137112, 67522131

Plakāts ar aicinājumu apmeklēt bibliotēku 12.06. plkst. 14.00. Autors Vitālijs Vinogradovs