Pasākumi un izstādes Latvijas Neredzīgo bibliotēkā Rīgā maijā

15. maijā plkst. 15.00 Lasītavas telpās notiks lekcija ”Uzturs un redze“.

Tā būs jau otrā lekcija no lekciju cikla „Redze un acu veselība”. Oftalmoloģe Zane Jansone pastāstīs par uztura nozīmi redzes saglabāšanā.

22.maijā plkst. 15.00 lasītavas telpās notiks lekcija: “Lapu dārzeņu veidi un receptes”.

Fitoterapeite, ājurvēdas pārtikas tehnoloģe Natālija Provornaja dalīsies savās zināšanās par lapu dārzeņu izmantošanu uzturā.

29.maijā plkst. 15.00 notiks kārtējā lasītāju klubiņa “Mūsu laiks” tikšanās.

Pasākuma moto – “Dzīvesstāsts, kas iedvesmo”. Saruna par  Elīnas Apsītes grāmatu “Jettes dienu grāmata”. Grāmatā apkoptas cimdu adītājas, sievietes domātājas un stāstnieces atmiņas. Jette Užāne maijā atzīmētu savu 95. dzimšanas dienu.

Izstādes:

Bērnu rakstniece, tulkotāja Māra Cielēna maijā svin 65. dzimšanas dienu. Ar rakstnieces daiļradi iepazīstina izstāde “Pa jokam un pa īstam”.

Savukārt, abonementa telpās izstāde Jānim Klīdzējam, kuram apritētu 105. gadskārta, un slavenajam Šerloka Holmsa radītājam-  Arturam Konanam Doilam “Pa Bāskervilu suņa pēdām”.

Lai popularizētu bibliotēkas krājuma daudzveidību, abonementā apskatāmas tematiskās izstādes“Ja esi romantiķis”, kurā apkopotas audiogrāmatas romantiskās literatūras cienītājiem, un tiem, kuri mīl ceļot gan klātienē, gan neklātienē  “Ceļojumu mozaīka”.

Laipni aicināti apmeklēt mūsu organizētos pasākumus un izstādes!

Informāciju sagatavoja
Lasītāju apkalpošanas nodaļas vadītāja