Bibliotēku nedēļa Balvos

Šogad Bibliotēku nedēļas moto “Bibliotēkas – dialogs ceļā uz pārmaiņām”, kuras ietvaros notiks dažādi pasākumi, kas popularizēs bibliotēku un tās vietu sabiedrībā.

Balvu filiālbibliotēka kopā ar Balvu Centrālo bibliotēku 26.aprīlī, plkst. 18.00 – 21.00 aicina piedalīties pasākumā Bibliotēku nakts 2019 “MUNA DABASU PUSE”

Bibliotēkas Nakts 2019 – “Muna dabasu puse” – galvenais varonis ir rakstnieks, 28 grāmatu autors, klīniskās socioloģijas maģistrs, pasniedzējs Kalifornijas universitātē, psihologs Napas (ASV) psihiatriskajā klīnikā, sabiedrības pētnieks, Triju Zvaigžņu ordeņa virsnieks – Jānis Klīdzējs, kuram šogad atzīmējam 105 gadi.

Aicinām un gaidām bibliotēkā, lai kopā ar Boņuku atkal no jauna atzītu, ka tādas kā mūsu debess puses nav nekur citur!

Informējam, ka pasākumā tiks fotografēts un filmēts, un attēli tiks izvietoti publiskajā telpā.

Informāciju sagatavoja Ilona Laicāne, Balvu filiālbibliotēkas vecākā bibliotekāre

Muna debesu puse