PIEDALIES UNIKĀLĀ “PRĀTA VĒTRĀ”!

Latvijas Neredzīgo bibliotēka aicina piedalīties unikālā “prāta vētrā”!

Dzīvē nekas nestāv uz vietas, viss mainās un attīstās. Arī mūsu bibliotēka laika gaitā ir attīstījusies un nu jau kļuvusi par nozīmīgu sabiedrības izglītošanas un kultūras nodrošinātāju visiem, kam tā nepieciešama, neatkarīgi no viņu lasīšanas iespējām (īpatnībām).

Tieši šī iemesla dēļ Latvijas Neredzīgo bibliotēka plāno mainīt savu nosaukumu. Aicinām piedalīties ikvienu radošu cilvēku nosaukuma veidošanas “prāta vētrā”, lai atrastu labāko un visaptverošāko nosaukumu mūsu bibliotēkai.

N O T E I K U M I:

1. nosaukumam jāatspoguļo visas lasītāju grupas ko apkalpo mūsu bibliotēka, t.i., neredzīgas personas, personas ar redzes traucējumiem, ar citādām lasīšanas grūtībām (piem., seniori, cilvēki ar disleksiju u.c.), kā arī personas bez lasīšanas traucējumiem, jo bibliotēkā ir dažāda veida grāmatas: parastajā drukā, audio formātā, palielinātā drukā un Braila (neredzīgo) rakstā;
  2. nosaukumam obligāti jāsākas ar vārdiem LATVIJAS NEREDZĪGO…

Sūtiet savus variantus uz e-pastu info@neredzigobiblioteka.lv . Jūsu ierosinājumus gaidām līdz šā gada 3. maijam!

Kopīgi mēs atradīsim skanīgāko un labāko nosaukumu BIBLIOTĒKAI.

Informāciju sagatavoja
Gunta Bite