Bibliotēku nedēļa Rēzeknes filiālbibliotēkā

Rēzeknes filiālbibliotēka aicina apmeklēt Bibliotēku nedēļas ietvaros rīkotos pasākumus.

Atsaucoties 2019.gada Bibliotēku nedēļas moto “Bibliotēkas – dialogs ceļā uz pārmaiņām”, no 23. līdz 30.aprīlim bibliotēka piedāvā literatūras izstādi “Grāmata – palīgs dialoga veidošanā”. Izstādē  psiholoģijas nodaļas grāmatas par attiecību veidošanu gan ar sevi, gan ar līdzcilvēkiem.

Bibliotēku nedēļa iekrīt laikā pēc un ap Lieldienām. 23.aprīlī neesiet mājās viens, nāciet izmantot mūsu bibliotēkas pakalpojumus, līdzi ņemot Lieldienu olu! Visas dienas garumā aicinām uz Olu kaujām gan ar bibliotekāriem, gan ar citiem apmeklētājiem.

26.aprīlī plkst. 13.00 bibliotēka aicina savus lasītājus uz tikšanos ar literātu radošās kopas “Latgales ūdensroze” pārstāvjiem un stāstu un dzejas kopkrājuma “Ejam pa dzīvi” prezentāciju.

Bibliotēkas popularizēšanai 26.aprīlī  gaidīsim ciemos  pieteiktās ekskursijas dalībniekus.

Bet 27.aprīlī plkst. 10.00 aicinām uz Lielo Pavasara talku, lai kopā ar Latvijas Neredzīgo biedrības Rēzeknes organizāciju sakoptu vidi gan iekšā, gan ārā.

“…uz brīdi piestāt šai steigas pārņemtajā pasaulē un nedaudz padomāt – par ikdienu, par darbiem, par līdzcilvēkiem, par mīlestību, par mūžīgo un par visu, ko saucam par dzīvi,” novēl literātu kopas “Latgales ūdensroze” vadītāja Aija Mikele.

Esiet atvērti pārmaiņām, attīstībai un sadarbībai!

Gaidīsim Bibliotēku nedēļas pasākumos!

Informējam, ka pasākumos tiks fotografēts un attēli tiks izvietoti publiskajā telpā.

Informāciju sagatavoja Ināra Zeltiņa,

Rēzeknes filiālbibliotēkas vadītāja