Lasītāju klubiņa tikšanās 27. martā

27.martā plkst.15.00 Latvijas Neredzīgo bibliotēkā Rīgā Lasītāju klubiņa draugu kopā sanākšana.

Šobrīd ar jaunu projektu Latvijas Televīzijā atgriežas populārie žurnālisti – Marta Selecka un Gustavs Terzens. Viņi jaunajā raidījumā “Literatūre” kopā ar rakstniekiem un grāmatām ceļo latviešu literatūras dārgumu pasaulē. Literatūrkritiķis G.Berelis dodas pa Regīnas Ezeras dzīves takām, I.Zandere izstaigā Raiņa dzimtās vietas Sēlijā, bērnu grāmatu rakstniece Luīze Pastore pārbauda, kā mainījies Zentas Ērgles aprakstītais Grīziņkalns, rakstnieks Andris Akmentiņš savu ceļojumu velta dzimtajai Valmierai un Pāvila Rozīša darbam «Valmieras puikas».

Klubiņa dalībniekiem būs iespēja iepazīt aizgājušo laiku autorus caur mūsdienu rakstnieku prizmu, un šajā neklātienes ceļojumā klātesošos aizvedīs bibliotēkas darbinieki, ļaujot iepazīt latviešu literatūras klasiķu dzīves un radošā ceļa gājumu.

Informāciju sagatavoja
Lasītāju apkalpošanas nodaļas vadītāja