Tikšanās ar radošu sievieti, rēzeknieti Olgu Meirāni

8.martā plkst. 13.00 Rēzeknes filiālbibliotēka aicina uz tikšanos ar radošu sievieti, dzejnieci, aktrisi, dziesmu autori un izpildītāju, žurnālisti Olgu Meirāni. Olga Meirāne – radoša, sabiedriski aktīva, interesanta personība ar neskaitāmiem hobijiem… no literatūras līdz mūzikai, no rokdarbiem līdz  kolekcionēšanai utt. Sievišķīga, dzīvesgudra, garā stipra sieviete. Par cīnītājas garu, izcilu aktiermeistarību, ieguldījumu kultūras dzīvē un Rēzeknes pilsētas tēla popularizēšanu ieguvusi titulu “Gada sieviete Rēzeknē 2015”.

Sieviešu dienai veltītajā literāri muzikālajā pēcpusdienā skanēs gan dzeja autores izpildījumā, gan dziesmas, kuras tiks papildinātas ar pasākuma viešņas  mūzikas instrumentu kolekcijas skanējumu.

Laipni aicināti pasākumā papildināt savas dzīvesprieka rezerves! Jaukus svētkus!

Informējam, ka pasākums tiks fotografēts un attēli tiks izvietoti publiskajā telpā.

Informāciju sagatavoja Ināra Zeltiņa,

Rēzeknes filiālbibliotēkas vadītāja