Izstāde «Sievietes literatūrā» un filma «Dāvana vientuļai sievietei»

Lai iesāktu šo burvīgo pavasara mēnesi, bibliotēkā Rīgā no 8. līdz 16. martam būs apskatāma literārā un informatīvā izstāde «Sievietes literatūrā». Šī izstāde būs par godu sievietēm, kuras literatūrā ieņēmušas nozīmīgu lomu. Par sievietēm/ meitenēm, kas iedvesmo, motivē, māca.

Izstādes mērķis ir parādīt, cik dažādas un spēcīgas ir un var būt sievietes. Tās mērķis ir iedvesmot cilvēkus uz panākumiem un nepadošanos. Izstādē būs attēlotas dažādas sievietes un jaunas meitenes kā, piemēram, Hermione no «Harija Potera» un Elizabete Beneta no «Lepnums un aizspriedumi». Bet tas nebūs viss.

Pirmdien un otrdien, 11. un 12. martā, ik pa divām stundām tiks rādīta komēdija «Dāvana vientuļai sievietei». Kā saka: smiekli ir labākās zāles. Pirmā seansa sākums plkst. 12.00.

Gaidīsim Jūs ciemos!

Informāciju sagatavoja