Literārā aptieka Daugavpils filiālbibliotēkā

“Grāmata ir gan ārsts, gan zāles vienlaikus. Tā nosaka diagnozi un ārstē. Piemeklēt īstos romānus atbilstošajām kaitēm – tas ir veids, kā es pārdodu grāmatas…” Šie vārdi pieder vācu rakstnieces Ninas Georges romāna “Lavandu istaba” galvenajam varonim Žanam Pardū, kurš vada Parīzē grāmatu bodi uz kuģīša ar nosaukumu “Literārā aptieka”.

Burvīgais romāns un tā pamatā esošā biblioterapijas jēdziena interpretācija iedvesmoja Daugavpils filiālbibliotēkas darbiniekus izveidot izstādi “Literārā aptieka”, kura piedāvā apmeklētājiem atrast piemērotu grāmatu cīņai ar kādu no četrām kaitēm, kuras bieži sastopamas martā – pārejas periodā no ziemas uz pavasari. Ja jums ir nepieciešams stiprināt imunitāti, novērst D vitamīna deficītu vai atbrīvoties no ziemā uzkrātām asarām, kāda no izstādē eksponētajām grāmatām audio formātā, Braila rakstā un parastajā iespiedrakstā patiešām var palīdzēt!

Literārā aptieka Daugavpils filiālbibliotēkā gaida pacientus no 4. līdz 30. martam!

Informāciju sagatavoja
Jana Šlapaka,