Izglītojoša lekcija Rēzeknē

22.februārī plkst.11.00  Rēzeknes filiālbibliotēkā notiks izglītojoša lekcija par 112 un būtiskiem jautājumiem ugunsdrošībā.

Izglītojošajā lekcijā Valsts ugunsdrošības dienesta (VUGD) pārstāvji informēs bibliotēkas lietotājus par pareizu vienotā ārkārtas palīdzības izsaukumu numura 112 lietošanu, par mobilo lietotni “Mana drošība”, par citiem ar ugunsdrošību saistītiem jautājumiem – dūmu detektoriem, tvaika nosūcējiem utt.

VUGD regulāri ar dažādām preventīvām aktivitātēm cenšas veicināt sabiedrības interesi un veicināt pareizu izpratni ar ugunsdrošību, ugunsdzēsību un civilo aizsardzību saistītajos jautājumos, tostarp arī vienoto ārkārtas palīdzības izsaukumu numuru 112. Daļai sabiedrības palīdzības izsaukšana saistās ar papildu uztraukumu un neziņu – ko un kā labāk stāstīt, bet nelaimes brīdī tieši zināšanas par to, kā pareizi rīkoties un kur zvanīt, var būt izšķirošas.

Informējam, ka pasākums tiks fotografēts un attēli tiks izvietoti publiskajā telpā.

Informāciju sagatavoja Ināra Zeltiņa,

Rēzeknes filiālbibliotēkas vadītāja