Izstāde “Rakstniecei Dzintrai Žuravskai – 80”

“Lai ko arī kādreiz lemiet,
Ticiet, draugi, tas ir daudz –
Piedzimt tieši tajā zemē,
Ko par savu zemi sauc.”
/Dz. Žuravska/

Rakstniecei Dzintrai Žuravskai – 80

Tā saucas literatūras izstāde, kas no 11.līdz 18.janvārim ir apskatāma Latvijas Neredzīgo bibliotēkā, Rīgā. Izstādē ir bagāts Dzintras Žuravskas grāmatu klāsts, tai skaitā ir jaunākais veltījuma romāns Latvijas simtgadei „Vieta, kur sirds silst”. Par Dzintras Žuravskas mūža darbu ir uzskatāms 7 romānu cikls „Skarbajā krastā” (2007-2011), kas veltīts Kurzemes līča zvejnieku paaudzēm. 2006.gada 11.novembrī, Lāčplēša dienā, rakstniecei, kultūras un sabiedriskā darba veicējai Dzintrai Žuravskai tika pasniegts valdības apbalvojums- Atzinības krusta Lielā Sevišķās pakāpes Goda zīme.

Izstādē var iepazīties arī ar periodiskajos izdevumos publicētajiem dzejoļiem, stāstiem un aprakstiem, sākot no 1969.gada, kas ir apkopoti īpaši šai izstādei izveidotajā mapē.

Visi laipni aicināti!

/Foto autore Dz. Žuravska/