Pētera Meikstuma literāri radošās desmitgades pēcpusdiena Rēzeknē

14.decembrī plkst. 11.00 Rēzeknes filiālbibliotēkā notiks Pētera Meikstuma literāri radošās desmitgades pēcpusdiena.

Pēteris Meikstums – Latvijas Neredzīgo biedrības biedrs, LNerB Rēzeknes filiālbibliotēkas lietotājs, aktīvs dzejoļu un satīrisku feļetonu autors laikrakstā “Rēzeknes Vēstis”. Viņa dzeja un īsprozas darbi 10 gadu garumā publicēti ikgada kopkrājumos – dzejas almanahos “Rēzekne”; literatūras almanahos “Olūts”, Tāvu zemes kalendāros, kā arī LNB žurnālā “Rosme” un LNerB avīzītē “Bazūne”. Autors darbus publicējis latviešu literārajā valodā, kā arī rakstījis latgaliešu valodā.

No 10. decembra līdz 14.decembrim Rēzeknes filiālbibliotēkā apskatāma arī izstāde “Lai Dīvs Tovus ceļus svētej!” : pa P.Meikstuma publicētajiem materiāliem.

Ko gan var iesākt?
Ko gan var darīt,
Lai pa šo ceļu
Atnāktu parīt?
Ticēt un mīlēt,
Darīt un cerēt,
Lai vari spēt
Cīņu uzvarēt!
(P.Meikstums)

Laipni aicinām !

Informējam, ka pasākumā var tikt fotografēts un attēli var tikt izmantoti publiskajā telpā.

Informāciju sagatavoja
Ināra Zeltiņa,