Decembra notikumi Daugavpils filiālbibliotēkā

Decembrī Daugavpils filiālbibliotēka aicina iepazīties ar varēšanu apliecinošu radošo darbu izstādi “Daru un radu!”, apmeklēt tās atklāšanas pasākumu, kā arī baudīt Gaļinas Kolenkovas dzeju klusajā adventes laikā.

No 10. līdz 28. decembrim Daugavpils filiālbibliotēkā apskatāma un aptaustāma SIA “Latvijas Neredzīgo biedrības Rehabilitācijas centra” Daugavpils filiāles klientu radošo darbu izstāde “Daru un radu!”, kurā eksponēti neredzīgu un vājredzīgu cilvēku radītie darbi no māla, sāļās mīklas, dzijas, papīra, arī darbi no plastilīna, kuru vidū atradīsiet gan bruņiniekus, gan lidmašīnas, gan vēsturisko kara tehniku.

Izstādes “Daru un radu!” atklāšanas pasākums notiks 10. decembrī plkst. 11.00. Tajā būs iespējams ne tikai sīkāk uzzināt par izstādīto radošo darbu autoriem un tapšanas procesu sociālās rehabilitācijas ietvaros, bet arī novērtēt cita rehabilitācijas moduļa – “Radošās pašizteiksmes iemaņu apguve” – klientu sasniegumus, jo pasākuma apmeklētāju uzmanībai tiks piedāvāta pozitīva ludziņa divās ainās “Mēs spēlējam profesijās”.

Savukārt 14. decembrī plkst. 13.00 notiks dzejnieces Gaļinas Kolenkovas (Līvāni) autorvakars “Sirds dziesma nenosalst”, kurā varēs dzirdēt gan dzeju no autores pēdējā krājuma Калина горькая (“Rūgtās irbenes”), gan pavisam jaunus un nekur nepublicētus dzejoļus – par sirdij tuvo Latgali, dabas rosinātām pārdomām un jūtām, sabiedrības tikumiem un netikumiem, par draugiem un, protams, mīlestību. Gaišs, personisks, emocionāls un no sirds – tāds gaidāms pēdējais 2018. gada pasākums Daugavpils filiālbibliotēkā. Uz tikšanos!

Informējam, ka abi pasākumi tiks fotografēti un attēli tiks izvietoti publiskajā telpā.

Informāciju sagatavoja Jana Šlapaka,
Daugavpils filiālbibliotēkas vadītāja