Animācijas filmas “Diena mušiņas Dūces dzīvē”prezentācija

4.decembrī plkst.11.00  Rēzeknes filiālbibliotēkā notiks tikšanās ar bērnu dzejas autori Lolitu Stupāni un animācijas filmas “Diena mušiņas Dūces dzīvē” prezentācija.

Šogad Lolita Stupāne sadarbībā ar Preiļu novada invalīdu biedrību realizējusi Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstīto projektu “Animācijas filmas “Par mušām” izveidošana”. 12 minūšu garajā filmiņā par mušu Dūci vizuāli atrādītas 6 dziesmas ar Lolitas Stupānes vārdiem un grupas “Dabasu duravys” solista Arņa Slobožanina melodiju un iedziedāšanu.

Pie lasītājiem jau nonākušas 3 preilietes Lolitas Stupānes grāmatas: “Alfabēts”, “Debessmanna” un “Raganu meitēns  Vičnella”.

Bibliotēka piedāvā apmeklētājiem grāmatu izstādi “Uzzini par mušām!”. Izstāde organizēta sadarbībā ar Rēzeknes Bērnu bibliotēku.

Visi laipni aicināti!

Pasākumā var tikt fotografēts!

Informāciju sagatavoja

Ināra Zeltiņa,