Grāmatas “Jūtu labirints” atvēršanas svētki Rēzeknē

21. novembrī plkst.12.00 Rēzeknes filiālbibliotēkā notiks Rūdolfa Linuža grāmatas “Jūtu labirints” atvēršanas svētki.

Rūdolfs Linužs, Rēzeknes filiālbibliotēkas lasītājs, laidis klajā savu pirmo grāmatu, kurā apkopoti 207 dzejoļi. Dzejas krājums izvedīs lasītāju cauri cilvēka jūtu labirintam, kas ir pilns ar dažādiem strupceļiem.

Grāmatas autors, sirdī īsts savas valsts, sava dzimtā novada patriots, sapni par grāmatas izdošanu realizēja tik svarīgajā vēstures brīdī, sagādājot dāvanu Latvijai simtajā dzimšanas dienā.

Grāmatas atvēršanas svētkos aicinām uz tikšanos ar autoru Rūdolfu Linužu. Pasākuma noslēgumā – intelektuālā spēle “Zini vai mini: Latvijai 100!”

Pasākums tiks fotografēts, vēlāk iegūtais materiāls tiks izmantots publiskajā vidē!

Informāciju sagatavoja Ināra Zeltiņa,

LNerB Rēzeknes filiālbibliotēkas vadītāja