Audiogrāmatu cikla “Latvijas simtgades romāni” atvēršanas svētki kopā ar rakstnieci Daci Judinu un komponistu Arturu Nīmani

21. novembrī plkst. 16.00 Latvijas Neredzīgo bibliotēkā Rīgā notiks audiogrāmatu cikla “Latvijas simtgades romāni” atvēršanas svētki. Bibliotēkā viesosies romānu autore Dace Judina un komponists Arturs Nīmanis.

Atzīmējot Latvijas simtgadi, Latvijas Neredzīgo bibliotēka sarūpējusi saviem lasītājiem dāvanu — Daces Judinas Latvijas simtgades romānu ciklu audio formātā.

Romānu autore Dace Judina raksta: “Pusotrā gadā – no 2016. gada nogales līdz 2018. gada vasaras sākumam – iznākušas visas tetraloģijas Latvijas simtgades romāni grāmatas – “Septiņi vakari”, “Gredzens”, “Kad klusums kliedz” un “Uzraksti man… vakar”. Katrai no tām ir savs uzdevums: “Septiņi vakari” godina Mājas, “Gredzens” meklē atbildi uz jautājumu – vai eksistē iedzimts ļaunums?, “Kad klusums kliedz” izmeklē gandrīz gadsimtu senu noziegumu, bet “Uzraksti man… vakar” runā par slēpto un atklāto emocionālo, psiholoģisko un fizisko vardarbību pašu vidū – mājās, ģimenēs, kaimiņos… diendienā, gadiem un gadu desmitiem. Par sabiedrības un līdzcilvēku vienaldzību.”

Audiogrāmatu atvēršanas svētkos ar sarunām, dziesmām un lasījumiem mūs priecēs romānu autore Dace Judina un komponists Arturs Nīmanis.

Svinēsim svētkus kopā!

Pasākums tiks fotografēts, vēlāk iegūtais materiāls tiks izmantots publiskajā vidē!

Informāciju sagatavoja
Ieva Jēkabsone