Svecīšu aizdegšana Strazdumuižā. Mēs savai Latvijai

Latvijas Neredzīgo bibliotēka 11. novembrī aicina uz interesantu un aizkustinošu Lāčplēša dienas pasākumu “Svecīšu aizdegšana Strazdumuižā. Mēs savai Latvijai”. Pasākums sāksies ar bērnu zīmējumu galeriju “Mana Latvija” un dokumentālās filmas “Jaunatne Latvijas Brīvības cīņās” seansu. Turpinājumā no Strazdumuižas parka Juglā sāksies lāpu gājiens, kas noslēgsies pie Latvijas Neredzīgo bibliotēkas, kur tiks aizdedzināts ugunskurs un noliktas svecītes. Pasākumu īpašu darīs literārā konkursa “Es savai Latvijai’ uzvarētāju apbalvošana. Pasākumu atbalsta Rīgas dome.

1. novembrī bibliotēka piedāvās visiem pieejamu un interesantu svētku programmu:

Plkst. 15.00       Keramikas izstrādājumu izstādes un zīmējumu galerijas “Mana Latvija” atklāšana, kā arī dokumentālās filmas “Jaunatne Latvijas Brīvības cīņās” seansa sākums.

Plkst. 17.00       Pasākuma vadītājas uzruna Strazdumuižas parkā Braila ielā 5.

Plkst. 17.10       lāpu gājiena sākums.

Plkst. 17.50       lāpu gājiena noslēgums teritorijā pie bibliotēkas Strazdumuižas ielā 80, kur tiek aizdedzināts ugunskurs.

Informāciju sagatavoja:

Latvijas Neredzīgo bibliotēkas bibliotekāre