Helovīni ir klāt!

Helovīniem jeb Visu svēto dienas priekšvakaram ir ļoti sena tradīcija, kas raksturīga daudzām pasaules valstīm. Tomēr, kamēr citur bērni un pieaugušie ar aizrautību gatavojas mošķu tērpu gatavošanai, saldumu ēšanai un ķirbju grebšanai, Latvijā daudzi joprojām rausta plecus neizpratnē par to, kas šie svētki īsti ir. Tāpēc mēs, Latvijas Neredzīgo bibliotēka, vēlamies jūs ar tiem nedaudz iepazīstināt. Esam sagatavojuši bagātīgu un ļoti interesantu informāciju par Helovīnu izcelšanos, to svinēšanas paradumiem citās valstīs, kā arī apkopojuši dažādus spoku stāstus.

Informācija par Helovīniem būs apskatāma no 24. oktobra līdz 2. novembrim bibliotēkā Rīgā Strazdumuižas ielā 80.

Atnākot uz bibliotēku, Jums būs iespēja arī aplūkot bibliotēkas «Spokaino literatūru» un aizpildīt interesantu Helovīnu testu.

Ja Tu esi drosmīgs un domā, ka Tevi nekas nespēj nobiedēt, tad gaidām tevi bibliotēkā!

Informāciju sagatavoja

Dinija Bite