Spēka zīme -Latvijai

Rudenī, no 5.septembra līdz 5.oktobrim, sadarbībā ar Strazdumuižas internātvidusskolu – attīstības centru vājredzīgiem un neredzīgiem bērniem, skolotājas Daces Izotovas vadībā bibliotēkā tapuši audzēkņu darbi – ,,Spēka zīme – Latvijai”.

Latvijas Neredzīgo bibliotēkas kolektīvs arī deva savu artavu Latvijas simtgadei, radoši izpaužoties – Austras kokam izlūdzot svētību veiksmīgam darbam. Saglabājot senču gudrības, attīstot garīgumu, kas nepieciešams mūsdienu sabiedrībā, bibliotēkas darbinieki kopdarbā ielika savu radošo enerģiju. Paldies skolotājai Dacei par kopības sajūtu un iedrošinājumu krāsu spēlē.

Lai mūs vieno senču zīmes un Visuma izplatījumā ved vienu pie otra! Aicinām apmeklēt radošo darbu izstādi!

Informāciju sagatavoja:

Vija Circāne