Izstāde “Ar dzidru skatienu raudzīties pasaulē”

Rēzeknes filiālbibliotēkā no 10. oktobra līdz 30. oktobrim skatāma Pasaules redzes dienai veltīta grāmatu izstāde „Ar dzidru skatienu raudzīties pasaulē”.

Redze ir viena no svarīgākajām cilvēka maņām. Izdevumi, kas atrodami izstādē, vēsta gan par acu kaitēm un redzes traucējumiem, gan aplūko dažādas redzes īpatnības, gan paskaidro, kā mūsu smadzenes atpazīst tām nosūtītos signālus, pārveidojot tos attēlos un kā dažādas krāsas ietekmē redzi un attiecīgi mūsu noskaņojumu. Neizpaliek arī acu vingrinājumi un pat masāža tiem, kas vēlas uzlabot acu funkcijas dabiskā ceļā. Grāmatās sniegta informācija arī par augiem, kas acīm nāks par labu, un pārtikas produktiem, kuru sastāvā ir vitamīni un minerālvielas, kas baro tieši acis, kā arī daudz citas informācijas.

Sargāsim savas acis un rūpēsimies par to veselību, lai varētu lūkoties pasaulē ar gaišu skatu!

Informāciju sagatavoja

Ināra Zeltiņa