Zelta oga tavai veselībai

Laipni aicinām visus š.g. 18.oktobrī plkst.14.00 uz tikšanos ar dr. Māri Selgu, uzņēmuma „Satori Alfa” izveidotāju, smiltsērkšķu audzētāju un pārstrādātāju veselīgos produktos. Tikšanās notiks Latvijas Neredzīgo bibliotēkas lasītavā Rīgā, Strazdumuižas ielā 80.

Dr. Māris Selga pastāstīs, kas viņu pamudināja sākt nodarboties ar smiltsērkšķa audzēšanu, pastāstīs par smiltsērkšķa šķirnēm, par „puikām” un „meitenēm” un daudz citu interesantu stāstu. Tikšanās beigās viņš  labprāt atbildēs uz klausītāju jautājumiem, kā arī piedāvās nodegustēt 4 dažādu ogu sulas un… vēl kādu kokteili. Tieši kādu ogu un kādu kokteili – to uzzināsiet atnākot uz tikšanos ar Māri Selgu 18.oktobrī.

Uz drīzu tikšanos!

Informējam, ka pasākuma laikā notiks fotografēšana un attēli var tikt publicēti publiski pieejamās tīmekļa vietnēs! Ja Jūs  nevēlaties, lai tiktu fotografēts pirms pasākuma par to paziņojiet bibliotekāram.

Informāciju sagatavoja Dzintra Isajeva

LNerB LAN vec. bibliotekāre