Oktobris Balvu filiālbibliotēkā

Izstāde “Latvijai 100” turpina iesākto izstāžu ciklu, kas norisināsies līdz pat novembrim. Oktobrī pievērsīsimies TUESI.LV, kas stāsta stāstus par jauniem un iedvesmojošiem cilvēkiem dažādās Latvijas vietās, kuri ar savu darbu un piemēru veido labāku Latviju. Mērķis ir uzdāvināt Latvijai 100.dzimšanas dienā 100 iedvesmas stāstus par jauniem cilvēkiem Latvijas reģionos.

Savu stāstu stāsta arī mūsu novadnieks Staņislavs Prikulis, Baltinavas katoļu baznīcas priesteris, Latgales patriots. “Svarīgākā cilvēkā ir viņa sirds un garīgās bagātības. Tas ir atkarīgs no mums pašiem, kādas attiecības mēs veidojam. Te ir vajadzīgs darbs ar sevi, kuru ne vienmēr mēs izprotam un izdarām. No mums ir daudz kas atkarīgs,” saka priesteris Staņislavs Prikulis.

Visu oktobra mēnesi bibliotēkā apskatāma garīga satura grāmatu izstāde.

Informāciju sagatavoja Balvu filiālbibliotēkas bibliotekāre Ilona Laicāne