Izsludināts literārais konkurss

Šogad Latvija svin savu simtgadi. Par godu tam, Latvijas Neredzīgo bibliotēka šī gada Lāčplēša dienu ir veltījusi Latvijas valsts iedzīvotājiem, kuri ir gatavi ziedot savu pašaizliedzību, prasmes, talantus un sirdsdegsmi savas valsts sargāšanai un attīstībai. Lai veicinātu patriotismu un apziņu, ka ikvienam ir iespēja atbalstīt savu valsti, Latvijas Neredzīgo bibliotēka izsludina literāro konkursu «Es savai Latvijai…», kurā visām esejām jāsākas tieši ar šiem trim vārdiem. Vieni savai Latvijai būs gatavi dziedāt pašas skaistākās dziesmas, citi – ieviest inovācijas, kas palīdzētu cīņā pret kiberuzbrukumiem, bet citi – veidot spēcīgas, latviskas ģimenes. Katrs savu patriotismu var izpaust savādāk, taču mērķis ir viens – padarīt Latviju stipru.

Tā kā viens no konkursa mērķiem ir veicināt patriotismu jaunās paaudzes vidū, tad konkursā piedalīties var ikviens Latvijas iedzīvotājs vecumā līdz 35 gadiem.

Konkursam iesūtītā darba apjomam jābūt vismaz 1600 zīmēm jeb divām A4 formāta lapām (Braila rakstā aprakstītām no vienas puses). Iesūtīšanas veids: elektroniski (uz e-pastu gunta.bite@neredzigobiblioteka.lv ) vai drukātā formātā redzīgo vai Braila rakstā, iesniedzot bibliotēkā Rīgā, Strazdumuižas ielā 80. Termiņš, līdz kuram pieņem darbus — 28. oktobris plkst. 24.00.

Konkursa uzvarētāji tiks paziņoti Lāčplēša dienā – 11. novembrī – pasākuma „Svecīšu aizdegšana Strazdumuižā. Mēs savai Latvijai” laikā. Pirmās vietas ieguvējs saņems kādu vērtīgu balvu, kuru šobrīd vēl vēlamies paturēt noslēpumā. Arī 2. un 3. vietas ieguvēji nepaliks bez balvām.

Ar konkursa pilno nolikumu varat iepazīties bibliotēkas mājaslapas www.neredzigobiblioteka.lv sadaļā «Pasākumi», sociālo tīklu lapās.

Esiet aktīvi, jo Latvija – tie esam mēs, bet mēs – esam savas valsts dvēsele.

Ar pilno konkursa nolikumu var iepazīties ŠEIT.

Informāciju ievietoja:

Gunta Bite