Nodarbinātības pēcpusdiena “Manas prasmes ir mana nākotne!”

Domājot par nodarbinātību, kā arī par jauniešu nākotnes profesijas izvēli, un to, lai iegūtās zināšanas pēc tam varētu ieguldīt darbā un pašiem nodrošināt savu nākotni, Latvijas Neredzīgo bibliotēka sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūru aicina interesentus, īpaši jauniešus, uz Nodarbinātības pēcpusdienu “Manas prasmes ir mana nākotne!”, kas notiks 3. oktobrī plkst. 15.30 bibliotēkas lasītavā Strazdumuižas ielā 80, Rīgā.

Programmā:

15.30   VĀRDS BIBLIOTĒKAI

• bibliotēka iepazīstina ar sevi kā darba devēju
  • pastāsta par krājumā esošajām grāmatām, kas palīdz sagatavoties darba tirgum, darba intervijai, kā arī tādas, kas palīdz kļūt par labu komandas spēlētāju darba kolektīvā, sevi attīstīt un kā sevi pasargāt.
  • pieejamie juridiska rakstura izdevumi un informatīvie materiāli.

15.45   VĀRDS NODARBINĀTĪBAS VALSTS AĢENTŪRAI

• NVA piedāvātie nodarbinātības pasākumi bezdarbniekiem
  • labās prakses piemēru prezentācija

16.00     NVA INDIVIDUĀLĀS KARJERAS KONSULTĀCIJAS JAUNIEŠIEM

Aicinām izmantot iespēju noteikt savas prasmes un talantus, lai izvēlētos savu nākotnes profesiju vai zinātu kādas prasmes jāattīsta, lai darba tirgū būtu konkurētspējīgs.

Informējam, ka pasākuma laikā notiks fotografēšana un attēli var tikt publicēti publiski pieejamās tīmekļa vietnēs! Ja Jūs  nevēlaties, lai tiktu fotografēts pirms pasākuma par to paziņojiet bibliotekāram.