Jūlijs Balvu filiālbibliotēkā

Literāri tematiska izstāde “Tu, jūs un pārējie.” Rakstniekam AIVARAM KĻAVIM – 65. Izstādē apskatāmas dažāda formāta grāmatas no bibliotēkas krājuma, raksti no periodikas un interneta resursiem.

Otra izstāde “Latvijai 100” turpinās iesākto izstāžu ciklu, kas norisināsies līdz pat novembrim. Jūlija mēneša tēma – Latviešu tautas ēdieni.
Šķīstā putra, skābie kāposti ar gaļu, kunkuļmozis… Mūsu senči gatavoja daudz interesantu un veselīgu ēdienu, kas galvenokārt sastāvēja no putraimiem, grūbām, kviešu, miežu un rudzu miltiem, dārzeņiem, piena produktiem, gaļas un zivīm. Arī šodien šie produkti ir plaši pieejami, tādēļ ikviens var mēģināt savā virtuvē pagatavot kādu tradicionālo latviešu ēdienu.

Bibliotēkā joprojām apskatāma arī Balvu Mākslas skolas 1. klases audzēkņu darbu izstāde “Nebaidies noglāstīt manu draugu!”. Izstādē apskatāmi un aptaustāmi 12 audzēkņu veidotie darbiņi. Skolotāja Skaidrīte Bankova.

Informāciju sagatavoja Balvu filiālbibliotēkas bibliotekāre Ilona Laicāne