Audiogrāmatu jaunumi maijā

Audiogrāmatas ir paredzētas personām, kurām nepieciešama informācija audioformātā. Ieraksta reproducēšana vai izplatīšana citām personām ir autortiesību pārkāpums. Par autortiesību pārkāpumu ir paredzēta atbildība Krimināllikuma 148. pantā.

JAUNUMI LATVIEŠU VALODĀ
Latviešu literatūra

Lejiņš, Jānis

Vīrieša sirds

Lasa Renārs Naglinskis, 2018. gada ieraksts, 1 kompaktdisks (13 st. 21 min.)

Jāņa Lejiņa (1954) jaunākais romāns stāsta par armijas instruktoru Ludi Šteinbergu, kurš 1939. gada pavasarī ierodas kādas mazpilsētas ģimnāzijā, lai mācītu zēnus kļūt par īstiem vīriešiem. Viņa rūpīgi koptajā mazajā vecpuiša pasaulītē ienāk Viņa…

Otra nosacītā sižeta līnija vēsta par diviem izbijušiem sarkanajiem strēlniekiem – Pēteri Kalēju un Uldi Kociņu. Sižets noris uz Padomju Savienības, britu, vācu un Latvijas specdienesta darbības fona.

 

Ārzemju literatūra

 

Katsa, Meibela

Vieglākais ceļš, kā dzīvot

Lasa Dina Kāgane-Kovaļova, 2018. gada ieraksts, 1 kompaktdisks (2 st. 40 min.)

Meibelas Katsas, Mornas zināšanu pārņēmējas, doktora Ihaleakala Hjū Lena skolnieces 2009. gadā sarakstītajā grāmatā jūs uzzināsiet, kādi ir priekšnoteikumi, lai kļūtu patiesi paši, būtu harmonijā ar dzīvi un sirdsskaidri, kas ir svarīgs apskaidrības stāvoklis. Jūs atklāsiet, ka vairumu problēmu, ar ko saskaraties, rada pagātnes šabloni un atmiņas, kas turpina skanēt jūsu zemapziņā un neļauj jums būt tiem, kas patiesībā esat. Jūs sapratīsiet, ka neviena problēma neeksistē ārpus jums, un, tā kā tās atrodas jūsos, jūs spējat par tām uzņemties simtprocentīgu atbildību.

 

Laklo, Šoderlo de

Bīstamie sakari

Lasa Valdis Birģelis, 1990. gada ieraksts, digitāls (16. st. 57 min.)

Franču rakstnieka un politiskā darbinieka Šoderlo de Laklo (1741–1803) erotiskajā romānā brunču mednieks de Valmons iekārojis tikumīgo Presidenta De Turvela kundzi, un savas mīlas dēkas regulāri pārspriež ar savu bijušo mīļāko Marķīzi De Merteiju, kura apsolījusi sevi Vikontam De Valmonam, ja viņš iekaros De Turvelu…

 

Lūkasa, Šarlote

Tavs ideālais gads

Lasa Renārs Naglinskis, 2018. gada ieraksts, 1 kompaktdisks (13 st. 41 min.)

Šarlote Lūkasa (1972) ir vācu rakstnieces Vībkes Lorencas literārais pseidonīms. Kopā ar māsu (kopīgais pseidonīms – Anne Hertz) viņa raksta arī bestsellerus. “Tavs ideālais gads” ir aizraujoši skaists romāns par vīrieti, sievieti un patiesi svarīgajiem dzīves jautājumiem.

 

Railija, Lūsinda

Pusnakts roze

Lasa Sandra Lavrinoviča, 2018. gada ieraksts, 1 kompaktdisks (20 st. 18 min.)

Indija, Britu impērijas ziedu laiki…

Vienpadsmit gadus vecā Anahita no dižciltīgas, bet trūcīgas ģimenes kļūst par mahārādžas meitas Indiras labāko draudzeni un kompanjoni. Pirmā pasaules kara priekšvakarā abas meitenes dodas uz Angliju un nokļūst Astberijas muižā Dārtmūras tīrelī.

  1. gada vasarā senajā Anglijas muižā ierodas slavenā amerikāņu aktrise Rebeka Bredlija. Drīz vien Astberiholā ierodas Ari Maliks, Anahitas mazmazdēls, kurš interesējas par savas ģimenes pagātni, un viņi kopā ar Rebeku sāk šķetināt Astberiju dzimtas noslēpumus, kas vajājuši ģimeni ilgus gadus.

 

Tolstojs, Aleksandrs

Sāpju ceļi

Lasa Aleksandrs Kūlainis, 1982. gada ieraksts, digitāls (38 st. 32 min.)

Triloģija divos sējumos. Pirmais sējums, kurā ietilpst pirmā grāmata “Māsas” un otrā grāmata “Astoņpadsmitais gads”. Izcilais krievu padomju rakstnieks un publicists Aleksejs Tolstojs (1883–1945) spilgtā monumentālā panorāmā attēlojis Krievijas dzīvi divu laikmetu griežos – Pirmā pasaules kara, Oktobra revolūcijas un pilsoņu kara laikā un uz šo vēsturiski grandiozo notikumu fona – sociālo izmaiņu radītās radikālās pārvērtības cilvēku apziņā, viņu garīgajā pasaulē.

 

BĒRNIEM UN JAUNIEŠIEM
Ārzemju literatūra

 

Kamerons, Viljams Brūss

Beilija stāsts. Suņa dzīves jēga

Lasa Renārs Naglinskis, 2018. gada ieraksts, 1 kompaktdisks (4 st. 6 min.)

Populārā amerikāņu rakstnieka Viljamsa Brūsa Kamerona (1960) sirsnīgais stāsts par zeltainā retrīvera Beilija un “viņa zēna” Ētana draudzību aizkustinās ikvienu lasītāju un palīdzēs iepazīt mūsu četrkājaino draugu dabu. “Beilija stāsts” neparastā formā – no suņa skatpunkta – atklāj gan gluži ikdienišķus notikumus, gan attiecību samezglojumus un pat dramatiskus pavērsienus kādas ģimenes dzīvē.

Pēc grāmatas “Suņa dzīves jēga” motīviem uzņemta pilnmetrāžas filma ar tādu pašu nosaukumu.

 

Roulinga Dž. K.

Harijs Poters un Noslēpumu kambaris

Lasa Kristīne Sadovska, 2001. gada ieraksts, 1 kompaktdisks (11 st. 59 min.)

Otrā grāmata britu rakstnieces Džoannas Ketlīnas Roulingas (1965) septiņu grāmatu sērijā par burvju puisēnu Hariju Poteri. Vasaras brīvlaikā Harijs pēc iespējas ātrāk vēlas atgriezties Cūkkārpas un Raganu burvju arodskolā. Mājās ierodas mazs, dīvains, neaicināts viesis – elfs Dobijs ar svarīgu ziņu – ja Harijs atgriezīsies Cūkkārpā, tad notiks kaut kas šaušalīgs…

JAUNUMI KRIEVU VALODĀ
Ārzemju literatūra

 

Кларк, Мэри Хиггинс

Позволь называть тебя милой

Читает Кристина Кокина, запись 2018 года, 1компакт-диск (6 ч. 23 мин.)

Ожидая в приемной пластического хирурга, когда прооперируют ее дочь, пострадавшую в аварии, Кэрри Макграт внезапно видит красивую женщину, которая кажется ей странно знакомой. Через две недели в той же приемной она встречает еще одну женщину, невероятно похожую на ту, предыдущую.

Неужели врач делает одно и то же лицо разным пациенткам? Будучи помощником прокурора, Кэрри видела много жертв преступлений, и ее вдруг осеняет: именно так выглядела дочь этого пластического хирурга, убитая несколько лет назад.

Sastādīja Sondra Kokorēviča
LNerB KAN bibliogrāfe

<< Atpakaļ