Akcija “Mēs lepojamies!” Daugavpils filiālbibliotēkā

Brīvības mēneša – maija – izskaņā Latvijas Neredzīgo bibliotēkas Daugavpils filiālbibliotēkā tiek aizsākta akcija “Mēs lepojamies!”, kuras laikā ikviens bibliotēkas apmeklētājs tiek aicināts paust savu viedokli par lietām, notikumiem un cilvēkiem, ar ko mēs Latvijā varam lepoties.

Lai gan Latvijas iedzīvotājus raksturo zināma pieticība, šī akcija mudina kļūt lielīgiem un lepniem un atzīmēt valsts īpašo dzimšanas dienu, darot visiem zināmu, kas mums patīk, kas priecē, sajūsmina, iedvesmo mūsu dzimtajā zemē.

Lai piedalītos akcijā, ir nepieciešams tikai padomāt, formulēt un uzlikt savu viedokli uz baltas lapiņas (arī Braila rakstā), kura ir jāpiesprauž pie Latvijas kartes, lai to līdz gada beigām pārklātu mūsu pozitīvo domu, lepnuma un prieka vairogs. Vajadzības gadījumā filiālbibliotēkas darbinieces vienmēr būs priecīgas palīdzēt!

Akcija “Mēs lepojamies!” ilgs līdz 2018. gada beigām, un tā ir sagatavota ar Daugavpils filiālbibliotēkas atbalsta biedrības “Punktu brālība” finansiālu atbalstu.

Un ar ko lepojies Tu?

Informāciju sagatavoja Jana Šlapaka,