Maijs Balvu filiālbibliotēkā

Tas ir ļoti svarīgi – laiku pa laikam kļūt Mazam, lai augtu Liels.

Maijā savu 85 gadu jubileju svinētu dzejnieks, esejists, publicists Imants Ziedonis. Balvu filiālbobliotēkas apmeklētājiem ir iespēja iepazīties ar rakstnieka literārajiem darbiem un viņa dzīves gājumu.

Otrā izstāde “Latvijai 100” turpinās iesākto izstāžu ciklu, kas norisināsies līdz pat novembrim. Aprīļa tēma – Muzeju nakts, kuras vadmotīvs šogad ir „Dzimšana”.

Katras tautas un nācijas pastāvēšanu nodrošina šūpulis. Valsts dibināšanas un pastāvēšanas jēga rodama rūpēs par ģimenes, dzimtas un tautas šūpuli. Bibliotēkā apskatāma stipru dzimtas romānu un ģimenes sāgu izstāde audio formātā un parastajā iespiedrakstā.

Bibliotēkā maijā apskatāma arī Balvu Mākslas skolas 1. klases audzēkņu darbu izstāde “Nebaidies noglāstīt manu draugu!”. Izstādē apskatāmi un aptaustāmi 12 audzēkņu veidotie darbiņi. Skolotāja Skaidrīte Bankova.

Informāciju sagatavoja Ilona Laicāne
Balvu filiālbibliotēkas vecākā bibliotekāre