Aprīlī – “Tu esi Tavas valsts veselība!”

Rēzeknes filiālbibliotēkā 2018. gada pasākumu cikla „Tu esi Latvija!” aprīļa  tēma – „Tu esi Tavas valsts veselība!”

Rēzeknes filiālbibliotēka apmeklētājiem aprīlī  piedāvā:

• „Stradiņu dzimta – izcilu mediķu dzimta”, priekšlasījumu cikla „Latvijas leģendārie cilvēki” 3.priekšlasījums 20.aprīlī plkst. 12.00;

Priekšlasījums sniegs informāciju par izcilo mediķu dzimtas pārstāvjiem, par cilvēkiem, kas iedvesmo, kas devuši lielu ieguldījumu Latvijas medicīnā, zinātnē, izglītībā. Priekšlasījums tiks papildināts ar fragmentiem no audiogrāmatas “Jānis Stradiņš. Cauri laikiem” /grāmatas autore Līga Blaua/.

• „Grāmatas, kas ārstē”, literatūras izstāde no 3.aprīļa  līdz 27.aprīlim;

Izstādē, kas veltīta Pasaules Veselības dienai, tiek piedāvātas grāmatas no bibliotēkas krājuma medicīnas nodaļas, grāmatas, kurās doti gan zinātniski skaidrojumi, gan vienkārši un viegli īstenojami medicīniski padomi, kā arī grāmatas par tautas, netradicionālo medicīnu.  Uzziņu literatūra zināšanu papildināšanai.

• „Lai mana sirds būtu laimīgāka…”,  literāro darbu jaunrades akcijas noslēguma pasākums 25.aprīlī plkst. 11.30.

Atgādinām, ka vērienīgāko notikumu mūsdienu Latvijas vēsturē – valsts simtgadi 2018.gadā Rēzeknes filiālbibliotēka atzīmē ar pasākumu ciklu „Tu esi Latvija! ”, kur visa gada garumā katram mēnesim tiek izvēlēta sava tēma, un priekšlasījumu ciklu „Latvijas leģendārie cilvēki”.

„Cilvēkam ir jāzina, kā palīdzēt pašam sev slimības laikā, neaizmirstot, ka veselība ir vislielākā bagātība…” /Hipokrāts/

Vēlot labu veselību, laipni aicināti apmeklēt aprīļa pasākumus un izstādes!

Pasākumos notiks fotografēšana un attēli var tikt izvietoti publiskajā telpā.

Informāciju sagatavoja Ināra Zeltiņa,

Rēzeknes filiālbibliotēkas vadītāja