Aprīlis Balvu filiālbibliotēkā

Visu mēnesi bibliotēkā apskatāma grāmatu tulkotājai Silvijai Bricei veltītā izstāde.

“Ražīga darba diena grāmatu tulkotājam nozīmē aptuveni desmit stundas pie rakstāmgalda, gandrīz no tā neatejot” tā saka pati Silvija Brice, kura šomēnes svin savu sešdesmito dzimšanas dienu. Viena no ražīgākajām tulkotājām no vācu un angļu valodas. Viņas vārdu mēdz uzskatīt par kvalitātes zīmi. Par nopelniem Latvijas valsts labā 2012. gadā viņai piešķirts Atzinības krusts.

Otrā izstāde “Latvijai 100” turpinās iesākto izstāžu ciklu, kas norisināsies līdz pat novembrim.

Aprīlī apskatīsim vides iniciatīvu „100 darbi Latvijai,” kas aicina ikvienu ceļā uz mūsu valsts pastāvēšanas simtgadi “atstāt pēdas aiz sevis”, paveicot kādu skaistu vides labiekārtošanas, izdaiļošanas vai izglītības darbu. Saposīsim un izrotāsim Latviju tās Dzimšanas dienai!

Piedalīties aicināts ikviens. Vides darbiem nav ierobežojumu un rāmju, tos var īstenot gan privātā, gan publiskā teritorijā ar vienīgo nosacījumu, ka darba augļus bauda pēc iespējas lielāka sabiedrības daļa.

Informāciju sagatavoja Balvu filiālbibliotēkas bibliotekāre Ilona Laicāne.