Atveram grāmatu par pirātu Džonu Braila rakstā

Trešdien, 11. aprīlī, plkst. 13.00 Latvijas Neredzīgo bibliotēkā notiks RAIMONDA TRŪPA bērnu grāmatas Braila rakstā „PIRĀTS DŽONS UN KARAĻA KARAVĪRI” atvēršanas svētki.

Pie neredzīgiem lasītājiem tā nonāks Braila rakstā ar pasakas audioieraksta pielikumu. Turklāt šī grāmata būs īpaša arī ar to, ka pirmo reizi Braila raksta grāmatu izdošanas vēsturē tās vāku rotās oriģinālizdevuma zīmējums.

Pasākumā piedalīsies autors ar savu dēlu, kā arī māksliniece Baiba Līmane, kas ir netipiski Braila raksta grāmatām, jo parasti oriģinālizdevumu zīmējumi netiek izmantoti. Māksliniece ar prieku piekrita sadarbībai ar bibliotēku un deva atļauju viņas ilustrāciju izmantot Braila rakstā reproducētās grāmatas vāka izveidei.

Uz šiem svētkiem tiek aicināts ikviens — gan liels, gan mazs. Bibliotēkas kolektīvs būs sagatavojis arī našķu lādi, no kuras cienāties varēs mazie lasītāji.

Informējam, ka pasākuma laikā notiks fotografēšana un vēlāk bildes tiks publicētas bibliotēkas mājaslapā un bibliotēkas sociālo tīklu profilos. Ja nevēlaties, lai jūs tiktu fotografēts, lūgums pirms pasākuma par to informēt rīkotājus.

Informāciju sagatavoja:

Gunta Bite

Braila raksta nodaļas vadītāja

67522131

11.aprīlī (2018) plkst. 13.00 notiks grāmatas Braila rakstā "Pirāts Džons un karaļa karavīri" atvēršanas svētki!