Aprīlis Daugavpils filiālbibliotēkā – ikdienas skaistumkopšana un aktīvs dzīvesveids

Cilvēkā visam jābūt skaistam – gan sejai, gan apģērbam, gan dvēselei, gan domām!
(Antons Čehovs)

Neviens nenoliegs, ka cilvēka galvenā bagātība ir viņa garīgais saturs un iekšējais skaistums, tomēr, dzīvojot sabiedrībā citu sociālo būtņu vidū, jāatceras kopt arī savu fizisko ķermeni.

Lai uzzinātu noderīgus, praktiskus, profesionāļa sniegtus padomus ikdienas rūpēm par savu ārējo veidolu, interesenti – ne tikai sievietes, bet arī vīrieši – tiek aicināti 2018. gada 11. aprīlī plkst. 13 uz Daugavpils filiālbibliotēku uz izglītojošu lekciju “Ikdienas skaistumkopšanas ābece”.

Lekciju lasīs profesionālā kosmētiķe ar augstāko medicīnisko izglītību Linda Kalniņa, kura pašlaik strādā vienā no Daugavpils iedzīvotāju iecienītākajiem skaistumkopšanas saloniem. Lekcija tiek rīkota pēc lasītāju ierosinājuma, un tās laikā varēs droši uzdot interesējošus jautājumus! Lūgums ņemt vērā, ka pasākumā notiks fotografēšana un attēli var tikt izvietoti publiskajā telpā.

Lekcijas "Ikdienas skaistumkopšanas ābece" afiša

Savukārt no 9. līdz 27. aprīlim varēs iepazīties ar Daugavpils filiālbibliotēkas izstādi “Aktīvs = vesels”, kura ir veltīta Pasaules Veselības dienai (7. aprīlis).

Tajā atradīsiet grāmatas un periodiskos izdevumus dazādos formātos par aktīvā dzīvesveida nozīmi un piekopšanas iespējām, lai nodzīvotu ilgu, veselīgu un līdz ar to arī laimīgu mūžu. Īpašu uzmanību izstāde vērš uz cilvēkiem ar redzes traucējumiem piemērotajiem sporta un fizisko aktivitāšu veidiem – informāciju varēs smelties gan no filiālbibliotēkas tifloloģijas materiālu kopām, gan publikācijām un informācijas lapām par Latvijas un Daugavpils neredzīgo organizāciju piedāvātajām iespējām iesaistīties aktīvā dzīvesveida kustībā.

Rūpējieties par sevi un esiet aktīvi un veseli gan aprīlī, gan visus turpmākos mēnešus!

Informāciju sagatavoja Jana Šlapaka,
Daugavpils filiālbibliotēkas vadītāja