Martā – “Tu esi Tavas valsts uzplaukums!”

Rēzeknes filiālbibliotēkā 2018. gada pasākumu cikla „Tu esi Latvija!” marta  tēma – „Tu esi Tavas valsts uzplaukums!”

Rēzeknes filiālbibliotēka apmeklētājiem martā piedāvā:

• „Rēzeknē dzimušas, pasaulē uzplaukušas ”, priekšlasījumu cikla „Latvijas leģendārie cilvēki” 2.priekšlasījums 20.martā plkst. 12.00;

Priekšlasījums iepazīstinās ar Rēzeknē dzimušajām klasiskās mūzikas zvaigznēm – ērģelnieci Ivetu Apkalnu un operdziedātāju Kristīni Opolais.

• „Grāmata ar puķes vārdu”, literatūras izstāde no 1.marta līdz 28.martam;

Izstādē tiek piedāvātas grāmatas no bibliotēkas krājuma, kuru nosaukumos minēts kādas puķes nosaukums. “Puķes ir dabas skaistākie vārdi”, teicis J.V.Gēte.

• “Sieviete kā puķe – plaukst un zied”, tematisks pasākums; norises laiks tiks paziņots;
  • „Lai mana sirds būtu laimīgāka…”, turpinās literāro darbu jaunrades akcija, dzejolis vai īsa eseja jāiesniedz līdz 20.martam.

Atgādinām, ka vērienīgāko notikumu mūsdienu Latvijas vēsturē – valsts simtgadi 2018.gadā Rēzeknes filiālbibliotēka atzīmē ar pasākumu ciklu „Tu esi Latvija! ”, kur visa gada garumā katram mēnesim tiek izvēlēta sava tēma, un priekšlasījumu ciklu „Latvijas leģendārie cilvēki”.

„Audzēt puķes krāšņumam nozīmē izdaiļot zemi ar mīlestību.” ( Solouhins)

Laipni aicināti apmeklēt marta pasākumus un izstādes Rēzeknes filiālbibliotēkā!